mieszkania na mokotowie

22 11 00 120

Aktualności

OSTATNIE MIESZKANIA W SPRZEDAŻY!
INWESTYCJA UKOŃCZONA. OSTATNIE MIESZKANIA W SPRZEDAŻY!

Zapraszamy do zakupu ostatnich mieszkań w inwestycji Central House na warszawskim Mokotowie. 

Kup mieszkanie i odbierz klucze!

Nasi Doradcy czekają na Was w biurze sprzedaży przy ul. Domaniewskiej 47A.

Przed dokonaniem zakupu, możecie skorzystać ze spaceru po już gotowej inwestycji. 

Do zobaczenia!

Sprawdź ofertę → https://central-house.pl/pl/mieszkania

 

 

 

 

Dni Otwarte w CENTRAL HOUSE
ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE W CENTRAL HOUSE!

W weekend, 22 i 23 kwietnia, organizujemy Dni Otwarte w nowym Biurze Sprzedaży!

Nasi goście będą mogli obejrzeć już gotową inwestycję wraz z pełni wyposażonym lokalem pokazowym, spotkać się z doradcami, porozmawiać o dostępnych lokalach , a także skonsultować aranżację mieszkań z architektami Galerie Venis.

Wybierz mieszkanie w CENTRAL HOUSE i odbierz klucze!

Skorzystaj z OFERTY SPECJALNEJ:

Podpisując umowę na pakiet wykończeniowy z Galerie Venis, poza opieką dedykowanego architekta i 24-miesięczną rękojmią, otrzymasz sprzęty AGD marki Whirlpool do swojego mieszkania.

O Szczegóły promocji i Regulamin pytaj w Biurze Sprzedaży. Promocja obowiązuje od 22.04.2023 do 08.05.2023 r.

 Spotkajmy się podczas Dni Otwartych w naszym Biurze Sprzedaży CENTRAL HOUSE

  • Kiedy? Weekend, 22-23 kwietnia, godz. 10:00-16:00
  • Gdzie? ul. Domaniewska 47A, Warszawa - Mokotów

 Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów  https://www.central-house.pl/pl/content/kontakt-0

Do zobaczenia!

28/11/2022 - ZAPRASZAMY NA VI KONCERT CHARYTATYWNY „WIELCY ARTYŚCI MAŁYM PACJENTOM”

Wraz z Patrycją Piekutowską, Fundacją Virtuosa i Colliers, serdecznie zapraszamy na VI Koncert Charytatywny „Wielcy Artyści Małym Pacjentom”. Koncert odbędzie się 23/11/22 o godz. 19:30 w Atrium budynku Senator, ul. Bielańska 12 w Warszawie.

 

Koncert poprowadzi inicjatorka całego wydarzenia, wspaniała skrzypaczka - Patrycja Piekutowska, którą będziecie mogli usłyszeć w tangu „Oblivion” Astora Piazzolli.

Gwiazdą koncertu będzie Szymon Komasa, baryton, wielka osobowość sceniczna, obecnie solista Opery Wiedeńskiej. Co ciekawe, Szymon zaśpiewa jeden utwór - „Na całych połaciach śnieg” - wraz z siostrą bliźniaczką - Mary Komasą, która przyjedzie na koncert specjalnie z Berlina.

Na scenie wystąpi wspaniała Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa, dzięki której zabrzmią najbardziej znane arie barytowe.

Wieczór zakończy wisienka na torcie, czyli "Boléro" Maurice'a Ravela!

Bilety - cegiełki w cenie 500 zł można rezerwować pod sdresem: prezesatfundacjavirtuosa [dot] org [dot] pl

Serdecznie zapraszamy do wsparcia szczytnego celu! Całkowity dochód z bieltów przeznaczony zostanie na kontynuację remontu Izby Przyjęć, którą odwiedza każdy pacjent Centrum Zdrowia Dziecka

 

 

 

01/07/2022 - OKAM CAPITAL ORAZ CENTRAL HOUSE WŚRÓD SPONSORÓW XX MISTRZOSTW KLUBU GOLFOWEGO W WILANOWIE

W miniony weekend Okam Capital i Central House wspierali golfistów podczas XX Mistrzostw Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie!

Cieszymy się, że byliśmy jednym ze sponsorów charytatywnego turnieju w Sand Valley Golf Resort. Dzięki temu, mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć fundację The Human Safety Net.

 W turnieju udział wzięło aż 104 uczestników, którzy przez cały weekend zagrali łącznie 55 birdie. Tym samym zdołali uzbierać 16 500 zł, które w całości trafi na konto fundacji na ratowanie noworodków z niedotlenieniem mózgowym. Każdy ze sponsorów wydarzenia, organizowanego przez Royal Golf Club Wilanów, miał przypisany nr dołku do gry, tzw. Nearest To the Pin - do OKAM należała szczęśliwa 10-tka!

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali od nas, w pakiecie startowym, butelkę termiczną. Doszły nas słuchy, że upominek sprawdził się genialnie w te upalne dni!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałości w grze oraz zdobytych miejsc i tytułów!

Dziękujemy Rafałowi Stochowskiemu za reprezentowanie OKAM-u w trakcie Mistrzostw oraz wsparcie, w naszym imieniu, wszystkich uczestników!

Chętnie wspieramy takie inicjatywy!

 

07/04/2022 - STAN SUROWY CENTRAL HOUSE OSIĄGNIĘTY
W dn. 7 kwietnia 2022 na budynku CENTRLA HOUSE zawisła tradycyjna wiecha.
 
To nasza największa realizowana w jednym etapie inwestycja, na której docelowo powstanie ok. 480 mieszkań. Jest to także pierwszy projekt OKAM powstający w całości zgodnie z nastawioną na ekorozwiązania Nową Polityką Jakości. Każdy lokal będzie wyposażony w oczyszczacz powietrza, na terenie obiektu zainstalowane zostaną panele fotowoltaiczne. Wśród niewątpliwych atutów inwestycji jest ogród na dachu, jak również dwa wewnętrzne dziedzińce. W tym projekcie szczególny nacisk kładziemy na komfort i dobre samopoczucie lokatorów, dlatego zadbaliśmy o to, by na terenie inwestycji były nie tylko sauna czy siłownia, ale też wypożyczalnia rowerów i pojazdów elektrycznych, a nawet specjalnie przygotowana strefa mieszkańca.
 
Kolejnym etapem będą prace wykończeniowe wewnątrz budynków. Generalnym wykonawcą inwestycji jest FineTech Construction. Zakończenie projektu i pierwsze odbiory planowane są na przełom 2022 i 2023 roku.
31/05/2021 – NIEZWYKŁE WYDARZENIE NA RZECZ INSTYTUTU „POMNIK – CENTRUM ZDROWIA DZIECKA”

Już 7 czerwca OKAM wraz z CENTRAL HOUSE i BOHEMA weźmie udział w niezwykłym wydarzeniu będącym kontynuacją koncertów zapoczątkowanych przez Panią Patrycję Piekutowską na rzecz Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka".
Gwiazdą trzeciego koncertu z cyklu jest najwybitniejszy na świecie kontratenor Jakub Józef Orliński, podbijający serca słuchaczy na kilku kontynentach, który swoim magicznym głosem, uskrzydlony młodością i wielką radością życia stworzy niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki zgodzie wytwórni Erato/Warner Classic można jednorazowo obejrzeć streaming koncertu z każdego miejsca na świecie, a cały dochód przeznaczony będzie na ogromną i kompleksową modernizację Izby Przyjęć i Holu Rejestracji 30 poradni specjalistycznych Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”.

Wystarczy wejść na tę stronę i kupić bilet za 50 zł: www.greatforlittle.com
100% dochodu zostanie przeznaczone na cel koncertu!

12/11/2020 – BUDOWA CENTRAL HOUSE ROZPOCZĘTA I JUŻ PONAD 100 MIESZKAŃ SPRZEDANYCH!

OKAM właśnie podpisał umowę z firmą FineTech Construction na wykonawstwo inwestycji mieszkaniowej CENTRAL HOUSE przy ul. Domaniewskiej w Warszawie.
Umowa przewiduje, iż na działce o powierzchni 10.213 m2, powstanie budynek o łącznej powierzchni 51.560 m2 z 474 mieszkaniami (w dwóch etapach) na 9 kondygnacjach oraz z 540 miejscami parkingowymi w 2-poziomowym garażu podziemnym, a także miejscami dla gości na poziomie parteru, na zewnątrz. Prace budowlane właśnie zostały rozpoczęte a zakończenie całego projektu planowane jest w IV kwartale 2022.

- CENTRAL HOUSE jest wyrazem innowacyjnego podejścia do mieszkań na polskim rynku i pierwszym projektem, który realizujemy w ramach Nowej Polityki Jakości. W samym sercu mokotowskiej dzielnicy biznesu powstanie przemyślany projekt z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz rozwiązań proekologicznych, które zostaną wprowadzone jako standard np. wypożyczalnia pojazdów elektrycznych i rowerów do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, oczyszczacze powietrza w każdym mieszkaniu, solary, punkty do ładowania aut, etc. Dbamy również o przestrzeń do wypoczynku dlatego zaplanowaliśmy lokal mieszkańca z przestrzenią do spotkań, fitnessem i sauną, wewnętrzne zielone patio w dwóch odsłonach (dla dzieci i z przeznaczeniem dla dorosłych) a także ogólnodostępny taras o pow. ok. 220 m2 na dachu budynku. – mówi Arie Koren, CEO OKAM.

Komfort mieszkania gwarantować będą jasne wnętrza z wysokimi, 2-metrowymi oknami. Dodatkowym udogodnieniem będzie duża elastyczność w projektowaniu przestrzeni mieszkalnej i możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. W części lokali dostępne będą również tarasy na dachu.

Wygodę życia w CENTRAL HOUSE tworzyć będą także otaczające sklepy, restauracje drobne punkty usługowe będące częścią doskonale funkcjonującej infrastruktury miejskiej Mokotowa.

16/12/2019 – OKAM NA KONCERCIE ŚWIĄTECZNYM FUNDACJI K.I.D.S.

Fundacja działa niecały rok a na tapecie mają już kilkanaście projektów w trakcie realizacji poza tym 2 koncerty operowe, w których OKAM wraz z CENTRAL HOUSE mieli przyjemność wziąć udział a wszystko na rzecz pomocy dzieciom z Instytutu Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka.
Wisienką na torcie na zakończenie tego roku podczas spotkania podsumowującego działalność fundacji (19/12), był koncert Pani Patrycji Piekutowskiej, który poprowadził wszystkich gości przez wybrane miasta na świecie. Nie mogło nas tam nie był… cóż więcej dodać, byliśmy po prostu wzruszeni…

18/11/2019 – OKAM & CENTRAL HOUSE NA KONCERCIE OPEROWYM NA RZECZ INSTYTUTU POMNIK CENTRUM ZDROWIA DZIECKA

Fantastycznie, zjawiskowo, zachwycająco i .... po prostu brak słów. Co tu dużo mówić/pisać: byliśmy wzruszeni i zachwyceni.

Transmisja z koncertu, który odbył się 18/11/2019 do obejrzenia w TVN:
- 22/12/2019 (niedziela) o godz. 17:30
- 26/12/2019 (czwartek) o godz. 7:30.

23/10/2019 – KONFERENCJA PRASOWA ORAZ PREZENTACJA NOWEGO PRODUKTU PHILIPS ORAZ WSPÓLNYCH WYNIKÓW OKAM & PHILIPS NAD SMOGIEM

Podczas konferencji prasowej dot. zanieczyszczeń powietrza zorganizowanej przez PHILIPS  opowiedzieliśmy dlaczego OKAM zaangażował się w walkę ze SMOGiem i w badania nad nim, w jaki sposób z nim walczymy, jaka była idea Nowej Polityki Jakości i co ona zakłada, etc.
Temat konferencji cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponad 40 dziennikarzy wzięło w niej udział. Co tu dużo mówić, nasze zdrowie jest najważniejsze. Cieszymy się, że mieszkańcy CENTRAL HOUSE oraz INSPIRE będą mogli oddychać świeżym powietrzem dzięki oczyszczaczom powietrza PHILIPS.

 

22/10/2019 – OKAM WRAZ Z CENTRAL HOUSE I INSPIRE KREUJE ROZWIĄZANIA W WALCE ZE SMOGIEM – UDZIAŁ W KONFERENCJI „POLSKI RYNEK MIESZKANIOWY”

Na te i inne pytania staraliśmy się odpowiedzieć podczas konferencji dot. Polskiego Rynku Mieszkaniowego, która 22/10/2019 odbyła się w Hiltonie w ramach tematu „Czy w cenie mieszkania jest cisza i czyste powietrze? Jak deweloperzy mieszkaniowi walczą ze smogiem i emisjami hałasu?”:
- Pakiety antysmogowe - co to znaczy i jak realnie wpływają one na życie mieszkańców. Koszty, eksploatacja, prognozy. 
- Świadomość użytkowników dotycząca rozwiązań proekologicznych. Profil konsumentów i potencjalne zmiany na rynku w najbliższych latach. Oczekiwania mieszkańców miast. 
- Kwestia mobilności i transportu w kontekście czystego powietrza na osiedlach deweloperskich.
- Budowanie świadomości społecznej i kształtowanie lokalnych, ekologicznych społeczności. 

12-13/10/2019 – OKAM WRAZ Z CENTRAL HOUSE, BOHEMĄ & INSPIRE NA TARGACH MIESZKAŃ I DOMÓW

Szeroka oferta mieszkań została przygotowana dla klientów w ramach projektu CENTRAL HOUSE, BOHEMA oraz INSPIRE. A wszystko w strefie świeżego powietrza dzięki naszemu partnerowi PHILIPS i oczyszczaczowi powietrza, w które docelowo zostaną wyposażone wszystkie mieszkania w CENTRAL HOUSE i INSPIRE.

09/10/2019 – OKAM, CENTRAL HOUSE & INSPIRE W STREFIE ŚWIEŻEGO POWIETRZA Z PHILIPS

Już w tym miesiącu siedziba OKAMu oraz biura sprzedaży CENTRAL HOUSE & INSPIRE zostały wyposażone w strefy świeżego powietrza w postaci oczyszczaczy, które dzięki współpracy z PHILIPS w ramach Nowej Polityki Jakości mamy przyjemność testować, prezentować, oddychać i oczywiście rozkoszować się … Uuuuuu i od razu oddycha się lepiej :-)

02/10/2019 – UMOWA Z GENERALNYM WYKONAWCĄ NA REALIZACJĘ CENTRAL HOUSE PODPISANA

To już drugi projekt po Żoli Żoli, który będziemy realizować razem z firmą NDI Sp. z o.o.
- Ilość budynków w ramach kontraktu:       1, ok. 51.560 m2
- Wielkość działki:                                            11.791 m2
- Termin rozpoczęcia:                                      I kwartał 2020
- Termin zakończenia:                                     III/IV kwartał 2022

01/10/2019 – OKAM WRAZ Z CENTRAL HOUSE I INSPIRE WSPIERA WALKĘ ZE SMOGIEM – KONFERENCJA PRASOWA W WARSZAWSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM

Czy smog szkodzi dzieciom? Na to pytanie odpowiedzieliśmy na konferencji prasowej w dn. 01/10/2019 prezentując wyniki najnowszego badania zrealizowanego razem z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym oraz Politechniką Warszawską. Partnerami badania byli: OKAM, PHILIPS, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Oknoplast oraz Airly.
Więcej na temat wyników: https://zdrowiedzieciasmog.arc.com.pl/

Praca biura sprzedaży w dniu 21.09.2019 r.

Szanowni Klienci

W dniu 21 września 2019 r. (sobota) nasze biuro sprzedaży będzie zamknięte.

Przepraszamy za niedogodności.

05/06/2019 – CZAS NA ZMIANY CZAS NA TWIZY

Premiera aut TWIZY, które po raz pierwszy pojawią się w Central House odbyła się podczas eventu zorganizowanego przez RENAULT w dn. 05/06/2019 na Pl. Defilad w Warszawie.

Premiera aut TWIZY, które po raz pierwszy pojawią się w Central House odbyła się podczas eventu zorganizowanego przez RENAULT w dn. 05/06/2019 na Pl. Defilad w Warszawie, na który OKAM wraz z Central House zostali zaproszeni jako wystawca wraz z naszym obrandowanym TWIZY. W tym dniu oprócz ogłoszenia wyników konkursu w ramach RENAULT EASY CITY – Design the Future, była jedyna okazja aby zobaczyć auto autonomiczne, które po raz pierwszy zostało zaprezentowane w Polsce. 

https://warszawa.naszemiasto.pl/samochod-autonomiczny-w-warszawie-jezdzi-bez-kierowcy-i/ar/c11-5154859

15/03/2019 – OKAM & CENTRAL HOUSE WSPARLI KONCERT CHARYTATYWNY

Koncert charytatywny na rzecz modernizacji Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" już za nami.

Koncert charytatywny na rzecz modernizacji Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" już za nami. Przeżycia i emocje jakie nam towarzyszyły są trudne do opisania. Niezwykłe wydarzenie, które odbyło się dzięki uporowi, determinacji Pani Patrycji Piekutowskiej, która prywatnie jest szczęśliwą mieszkanką w naszej Viście.

12-15/03/2019 – OKAM WRAZ Z CENTRAL HOUSE I BOHEMĄ NA TARGACH MIPIM, CANNES

Największe Międzynarodowe Targi Nieruchomości.

Największe Międzynarodowe Targi Nieruchomości: 26.000 odwiedzających, 3.350 wystawców ze 100 krajów w tym Miasto Warszawa wraz z OKAM a na zewnątrz ponad 15oC. Czy można chcieć więcej?

OKAM & CENTRAL HOUSE WSPIERAJĄ CHARYTATYWNY KONCERT

Już niecały miesiąc dzieli nas od koncertu na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka.

Już niecały miesiąc dzieli nas od koncertu na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka, który odbędzie się 15/03/2019. Wystarczy abyśmy udostępnili poniższy link na profilach na FB:

https://www.facebook.com/okamcapital/photos/a.230657023699299/1974268536004797/?type=3&theater

Z góry dziękujemy

23-24/02/2019 – CENTRAL HOUSE & BOHEMA NA TARGACH EXPO

Już w najbliższy weekend na Targach EXPO...

Już w najbliższy weekend na Targach EXPO przy ul. Prądzyńskiego na Woli rozpoczynamy „półoficjalną” przedsprzedaż etapu II BOHEMY czyli tzw. Szwedzka C: 264 mieszkania w czterech budynkach.

Zaprezentujemy również rozwiązania w ramach Nowej Polityki Jakości wprowadzonej na jesieni 2018 w pierwszej inwestycji Central House.

24/01/2019 – KONFERENCJA PRASOWA – ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY Z PHILIPS

Rozpoczęcie współpracy z PHILIPS oficjalnie rozpoczęte.

Rozpoczęcie współpracy z PHILIPS oficjalnie rozpoczęte. W gronie ok. 23 dziennikarzy z branży nieruchomości, zdrowie i uroda oraz lifestyle, przedstawiciele OKAM i PHILIPS a także dr. hab. n. med. Wojciech Feleszko z Kliniki Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego WUM oraz Andrzej Gąsiorowski, ekolog i społeczny aktywista, prezes fundacji Fota4Climate rozmawiali na temat globalnego problemu jakim jest zanieczyszczenie powietrza oraz jak z nim walczyć.

PHILIPS to nasz kolejny partner po marce RENAULT, z którym rozpoczęliśmy współpracę w ramach Nowej Polityki Jakości wprowadzonej na jesieni 2018 w inwestycji Central House.

06-07/10/2018 – CENTRAL HOUSE PO RAZ PIERWSZY NA TARGACH MIESZKANIOWYCH

CENTRAL HOUSE wraz z RENAULT TWIZY zostały zaprezentowane podczas Targów Mieszkań i Domów.

CENTRAL HOUSE wraz z RENAULT TWIZY zostały zaprezentowane podczas Targów Mieszkań i Domów przy ul. Prądzyńskiego w dn. 06-07/10/2018. Ok. 10.000 osób miało możliwość zapoznać się z ofertą rynku nieruchomości mieszkaniowych w tym CENTRAL HOUSE a obok elektrycznego TWIZY nikt nie przeszedł obojętnie.

04/10/2018 – CENTRAL HOUSE + RENAULT = START NOWEJ POLITYKI JAKOŚCI

Współpraca pomiędzy OKAM i RENAULT w ramach Nowej Polityki Jakości OKAM rozpoczęta!

Współpraca pomiędzy OKAM i RENAULT w ramach Nowej Polityki Jakości OKAM rozpoczęta! Elektryczne pojazdy RENAULT TWIZY będą dostępne (bez dodatkowych kosztów) dla wszystkich mieszkańców CENTRAL HOUSE przy ul. Domaniewskiej 47 na Mokotowie. A wszystko to zostało ogłoszone podczas eventu 04/10. 

04/10/2018 – OTWARCIE BIURA SPRZEDAŻY I ROZPOCZĘCIE PRZEDSPRZEDAŻY

Biuro sprzedaży przy ul. Domaniewskiej 47 już otwarte oraz przedsprzedaż mieszkań rozpoczęta!

Biuro sprzedaży przy ul. Domaniewskiej 47 już otwarte oraz przedsprzedaż mieszkań rozpoczęta! Zapraszamy wszystkich od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00 oraz w każdą sobotę w godz. 10:00 - 15:00.

Na tę okoliczność zakwitł w biurze nawet hibiskus , a w jakim kolorze? Oczywiście okamowskim, czerwonym.

20/09/2018 – ZAKOŃCZENIE REALIZACJI VISTY I MOKKI ORAZ PREMIERA CENTRAL HOUSE

20/09 oficjalne zakończyliśmy realizację MOKKI i VISTY.

20/09 oficjalne zakończyliśmy realizację MOKKI i VISTY. Nie oznacza to jednak, że wyprowadzamy się z Mokotowa. Podczas eventu zapowiedzieliśmy kolejny projekt: CENTRAL HOUSE. A wszystko przy dźwiękach przepięknych utworów zagranych przez Panią Patrycję Piekutowską, uznaną w świecie skrzypaczkę i mieszkankę VISTY.

Mali i duzi z Visty będą mogli spotykać się już na ploteczki, meczyk czy podczas np. kinderbalów bowiem strefa mieszkańca została już oficjalnie zaprezentowana i otwarta. Pierwsze spotkanie lokatorów odbyło się już 27/09.